Przedszkole Akademia Sukcesu 'WONDERLAND' w Przasnyszu

Aktualności

Z życia naszego przedszkola

Warsztaty wielkanocne 2016-03-20 

Wszystkie nasze przedszkolaki wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy na warsztaty wielkanocne, które odbędą się w Przedszkolu Akademia Sukcesu 'Wonderland' w dniu 22-03-2016 o godz. 16:30.

Dzień Kobiet 2016-03-08 

W Dniu Kobiet wszystkie „małe” i „duże” kobietki, które odwiedziły nasze przedszkole, wraz z życzeniami, otrzymały kwiaty, a nasze przedszkolne dziewczynki – dodatkowo niespodzianki. Nie zabrakło też słodkich upominków dla chłopców, którzy tego dnia pamiętali o złożeniu koleżankom życzeń i zaśpiewaniu „100 lat!”.

Fotogaleria

Zajęcia kulinarne – „Gofry” 2016-02-24 

Tego dnia poznawaliśmy sposób przygotowania jednego z ulubionych deserów. Zaczęliśmy od podania przepisu, przygotowania oraz wymieszania składników. Na końcu nastąpiła najprzyjemniejsza część zajęć – degustacja :).

Fotogaleria

Zajęcia kulinarne – „Koreczki serowe” 2016-02-17 

Tym razem na zajęciach kulinarnych przenieśliśmy się do Francji, by spróbować dojrzewających tam serów. Nie wszystkie z nich zyskały aprobatę naszych przedszkolaków, ale i tak zostały użyte do przygotowania pysznych serowych koreczków.

Fotogaleria

Walentynki 2016-02-15 

Dzień Zakochanych rozpoczęto taneczną zabawą przy przebojach: „Zakochani są wśród nas…”, „Serduszko puka…”. Następnie przedszkolaki wzięły udział w grach, zabawach, które miały na celu głównie wzmacnianie więzi koleżeńskich, integrowanie grupy oraz pokazanie dzieciom różnych sposobów okazywania sobie miłości i innych uczuć.

Fotogaleria

Tłusty czwartek 2016-02-04 

„Powiedział nam Bartek…”- w tym dniu wszystkie przedszkolaki przypomniały sobie ludowy zwyczaj przygotowywania i spożywania „tłustych” przysmaków. Każdy znalazł coś dla siebie. Zjedzone pączki, oponki, faworki, na pewno zagwarantują powodzenie i szczęście.

Fotogaleria

Wizyta w piekarni 2016-01-20 

W ramach poszerzania wiedzy na temat różnych zawodów, przedszkolaki odwiedziły piekarnię. Miały możliwość bliższego poznania pracy piekarza oraz obserwowania procesu wypiekania pieczywa. Dzieciaki obejrzały też maszyny ułatwiające piekarzom pracę oraz spróbowały powstających w piekarni wypieków. To była naprawdę smaczna wizytaJ. Dziękujemy Pani Basi za miłe przyjęcie i gościnność!

Fotogaleria

Bal choinkowy 2016-01-11 

Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku, w Restauracji Wersal odbył się bal karnawałowy, na którym pojawiły się nasze przedszkolaki wraz ze swoimi bliskimi. Tańcom i konkursom nie było końca. Najbardziej wyczekiwanym momentem było jednak pojawienie się świętego Mikołaja, który wręczył dzieciakom prezenty.

Fotogaleria

Koncert kolęd 2015-12-18 

Tym razem spotkanie wigilijne przebiegło w atmosferze kolęd i pastorałek wyśpiewanych przez chór stworzony przez wszystkie przedszkolaki. Śpiewy przeplatane były poezją o tematyce bożonarodzeniowej. Po części oficjalnej, przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń.

Fotogaleria

Konkurs na „Najpiękniejszą kartkę świąteczną” 2015-12-17 

Jak zwykle, mogliśmy się przekonać, że inwencja twórcza naszych przedszkolnych rodzin nie zna granic. Każda kartka była niepowtarzalna, oryginalna, a przy tym wykonana inną techniką. Decyzją przedszkolnych rodzin, zwyciężyła kartka przyniesiona przez Alicję G. Gratulujemy!

Fotogaleria

© Copyright AS-Wonderland.pl, All Rights Reserved.
Wykonanie: REVOLWEB