Przedszkole Akademia Sukcesu 'WONDERLAND' w Przasnyszu

Aktualności

Z życia naszego przedszkola

Kiszenie kapusty 2015-10-07 

Zdając sobie sprawę z walorów odżywczych kiszonej kapusty, przedszkolaki poznały sposób jej kiszenia a zarazem przechowywania. Co więcej, same uczestniczyły w procesie krojenia, „ugniatania” oraz wkładania kapusty do słoików. Teraz wystarczy tylko trochę poczekać…i surówka do obiadu gotowa. Smacznego!

Fotogaleria

Zdrowo się odżywiamy – Robimy soki owocowe 2015-10-02 

Przedszkolaki poznały wygląd oraz zasady działania i przeznaczenie urządzenia, jakim jest sokowirówka. A wykonane samodzielnie soki stały się super dodatkiem do obiadu i podwieczorku.

Wizyta policji 2015-10-01 

Panie policjantki przypomniały dzieciom zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz bezpiecznego podróżowania. Poinformowały, jak zachować się, gdy się zgubimy lub, gdy goni nas pies. Dzieciaki wzięły też udział w konkursie z nagrodami oraz miały okazję przymierzyć policyjne stroje.

Fotogaleria

Dzień Chłopaka! 2015-09-30 

100 lat! 100 lat! Dużo zdrowia, radości, super przygód, wymarzonych prezentów, dobrych kolegów i wszystkiego najlepszego życzą naszym chłopcom wszystkie małe i duże kobietki z AS „Wonderland”!

Bal jesieni 2015-09-23 

Kolejny raz przedszkolaki pożegnały lato i powitały jesień. Na balu pojawiły się grzybki, dynie, drzewa, liście… Nie zabrakło też Pani Jesieni, która przyniosła ze sobą kosz kasztanów, orzechów i żołędzi. Po wspólnych zabawach, zagadkach i tańcach przyszedł czas na pamiątkowe fotografie.

Fotogaleria

Balonowe szaleństwo w AS „Wonderland”! 2015-09-10 

Dzieciaki świętowały Dzień Przedszkolaka wyczarowując rozmaitości z balonów. Dzieciaki świętowały Dzień Przedszkolaka wyczarowując rozmaitości z balonów. Tego dnia na wszystkie przedszkolaki czekała masa balonów, które w rękach dzieciaków oraz ich pań zmieniały się w kwiatki, serca, miecze, pieski, motylki, itp. I znowu okazało się, że wyobraźnia nie zna granic, a zabawa nie ma końca. Balonowe arcydzieła ozdobiły całe przedszkole. Okazały się też doskonałą pamiątką z tego dnia, którą każdy przedszkolak oczywiście zabrał do domu.

Fotogaleria

Dni Adaptacyjne 2015-08-19 

Dni adaptacyjne będą miały miejsce w dniach 27.08-31.08.2015 (czwartek-poniedziałek) w godz. 9:30-11:30.

Wielkanocne wypieki – kolejna sesja z Akademii Gotowania i Dobrych Manier:)  

Wielkanoc tuż tuż…więc przedszkolaki zabrały się do wypieku świątecznych bab, mazurków, ciasteczek.

Dzień Kobiet 2015-03-09 

Już z samego rana, w poniedziałek, na wszystkie panie, które przyprowadzały dzieciaki do przedszkola, czekała miła niespodzianka w postaci tulipana.

Konkurs „Czworonogi w obiektywie” 2015-02-10 

W lutym nastąpiło ogłoszenie wyników w organizowanym przez przedszkole konkursie fotograficznym.

© Copyright AS-Wonderland.pl, All Rights Reserved.
Wykonanie: REVOLWEB